درباره ما

امروزه پیش ساخته های بتنی، به عنوان شناخته شده ترین قطعات پیش ساخته در پروژه های مختلف عمرانی محسوب می گردند. پرواضح است که ساخت کارخانه ای این محصولات، علاوه بر امکان کنترل کیفیت دقیق و عمل آوری مناسب، فواید دیگری نظیر کاهش چشمگیر اسراف مصالح و هزینه های اجرا در محل را به همراه دارد.

از میان انواع پیش ساخته های بتنی، قطعات بتنی پرسی به واسطه نسبت کمینه آب به سیمان و عمل آوری توسط بخار و استفاده از فشار هیدرولیکی در فرآیند تولید، بیشترین فایده را از دیدگاه مقاومت در برابر یخبندان متوجه پروژه های آماده سازی و محوطه سازی نموده است. از سوی دیگر، انواع دیگر پیش ساخته های بتنی نظیر دیوارهای پیش ساخته مسلح، دال های بتنی و غیره، با نمود سرعت نصب بالا و امکان جابجایی و انتقال، هر روزه رونق بیشتری می یابند.

در این راستا، شرکت المان بتن پارس مفتخر است تا به عنوان اولین واحد تولید کننده قطعات بتنی پرسی در استان خراسان شمالی، ضمن ارائه کیفیت برتر و خدمات مطلوب، موجبات کاهش هزینه های سنگین حمل را فراهم آورد. این شرکت افتخار دارد تا علاوه بر فعالیت مداوم در زمینه تولید انواع قطعات بتنی پرسی و نیز پیش ساخته های بتنی مسلح، نقش بسزایی در ارتقاء کاربرد و کیفیت این فرآورده های سیمانی در منطقه ایفا نماید و در این راستا این شرکت خود را به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید قطعات بتنی پرسی در خراسان شمالی معرفی نموده است.

و در پایان، شرکت المان بتن پارس بر آن است تا علاوه بر ایجاد امکانات مناسب تولید و نصب، به کمک کادر مجرب و متخصص خود، به عنوان قطبی علمی در جهت ارتقاء طراحی و کارایی این محصولات گام بردارد