تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

 شركت فنی و مهندسی المان بتن پارس در تاريخ 1389/09/21با شماره ثبت 3825 در سازمان ثبت اسناد و املاک شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی به ثبت رسيد. این شرکت کار خود را با تولید قطعات پیش ساخته بتنی پرسی (انواع جداول، کانیوو، کفپوش و غیره) آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص خود موفق گردید در سال 1390 با تولید دیوارهای پیش ساخته بتنی دورونما محوطه، برای اولین بار نسل نوین(دورونما) دیوارها را در سطح منطقه تولید نماید و در پروژه های حساس و بزرگی نظیر پروژه توسعه فرودگاه بجنورد، سایت هلال احمر خراسان شمالی و سایت سپاه جوادالائمه خراسان شمالی اجرا نماید.

 همچنین این شرکت در ادامه برنامه های توسعه ای خود قادر گردید تا در سال 1394 خط تولید مجزای تولید انواع کفپوش را راه اندازی نماید. این شرکت افتخار دارد تا از ابتدای تاسیس با بهره گیری از واحد R&D (تحقیق و توسعه) همواره آماده ارائه خدمات بهتر و ارزنده تر باشد. 

 در این راستا، تولید انواع قطعات بتنی پرسی جدید (اعم از انواع جداول و کفپوش) در سطح استان، دریافت اولین گواهینامه ISO 9001-2008 مدیریت کیفیت و نیز دریافت گواهینامه " استاندارد ملی ایران " در تولید قطعات بتنی پرسی در سطح استان از جمله افتخارات این شرکت است. همچنین این شرکت همواره با شعار گسترش و اشاعه دانش فنی تولید قطعات بتنی حرکت کرده و سعی بر آن داشته است تا ضمن ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت قابل رقابت، به عنوان قطب علمی گسترش دانش فنی تولید انواع قطعات بتنی و استفاده و کاربرد آن ها گام بردارد. این شرکت همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات تمامی افراد جهت بالا بردن سطح خدمات خود می باشد.